Hakkımızda

                              safir plastik
safir plastik
safir plastik
Hakkımızda...

      SAFİR PLAST; AYPE ve YYPE'den mamul Baskılı, Baskısız Palet Örtüsü, Shrink Film, Palet Örtüsü, Naylon Torba, Market Çanta, Hışır Poşet, Çöp Torbası, Strech Film, Sera Örtüsü, Sulama Hortumu ve çeşitli tarımsal filimlerin üretimini, pazarlamasını, dağıtımını ve aynı zamanda da plastik hammaddelerin yurtiçi ve yurtdışı ticaretini yapmaktadır.

safir plastik
safir plastik       SAFİR PLAST plastik-ambalaj sektöründeki gelişmelere bağlı olarak değişen müşteri talep ve beklentilerine cevap verebilmek için, kendini sürekli geliştirmeyi, yenilemeyi ve bu doğrultuda yeni yatırımlar yapmayı, istihdam yaratmayı bir hedef olarak seçmiştir.
     SAFİR PLAST bu hedef doğrultusunda maksimum müşteri memnunşyetini sağlamak ve sektöründe ayrıcalıklı bir yere sahip olmak için kalite yönetim sistemini oluşturmuştur. safir plastik
safir plastik        Safir Plast Plastik olarak, aktivitelerimizin çevresel etkisini azaltmayı, çevre kirliliğini önlemeyi ve tüketicilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli ürünler üretirken bağımlı olduğumuz doğal kaynakların sürdürülebilirliğini desteklemeyi amaçlamaktayız. Aynı zamanda çevre performansımızı sürekli geliştirmeye ve yürürlükte olan bütün çevre ile ilgili yasa ve yönetmeliklerin beklentilerini fazlasıyla karşılamakta kararlıyız.

    Kaynakların sürekli olmadığının farkında olan çalışanlarımız, gelecek nesillere yaşanabilir, doğal kaynakları olan bir dünya bırakabilmek için sürekli iyileştirme çalışmaları yapmaktadırlar.